Intencje Mszalne

 

VII Niedziela Wielkanocna

Wniebowstąpienie Pańskie

13 maja

7:00
Za + Stanisława Piętas w 17 rocz. śm. , córkę Kamilę i jego rodziców i teściów
8:15
1) Za + Wojciecha i Katarzynę Bosiackich
2) Za + Wandę Wencka w 3 rocz. śm.
9:30
1) Za + Eugeniusza Szymborskiego w 5 rocz. śm.
2) Za + Bolesława Chrząszcz – od córki Magdaleny z rodziną
12:00
S U M A O D P U S T O W A = KAPLICA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
1) Za Parafian i dobrodziejów
2) Za + Bolesławę Jarecką – od siostrzenicy Beaty z rodziną
3) Za + Jana Graczyka w 2 rocz. śm. – od żony i córki Iwony ze Sławkiem
18:00
1) Za + Jana Maciejczak w 30 rocz. śm. i + Stanisławę Maciejczak w 10 rocz. śm. – od syna Teodora z rodziną
2) Za + Alojzę Genowefę Krajewską – od kuzynostwa z rodziny Brdów


Poniedziałek
14 maja

7:00
Za + Bożenę Teresę Wysocką – od Anny i Krystyny
18:00
Za + Anitę Sucharską – od męża z córkami
18:00
1) Za + Ryszarda i Dawida Wolfram – od najbliższych
2) Za + Macieja Popielewskiego – int. imieninowa – od rodziców i rodzeństwa
3) Za + Helenę i Józefa Siembab


Wtorek
15 maja

7:00
Za + Zofię Budzińską – od córki Honoraty z mężem i rodziną
18:00
1) Za + Zofię i Antoniego Misów
2) Za + Kazimierza Kopińskiego -od syna Dariusza z rodziną
3) Za + Zofię Kopińską – od syna Dariusza z rodziną


Środa
16 maja

7:00
1) Za + Pawła i Martę Rutowskich i ich zmarłych rodziców
2) O zdrowie dla córki
18:00
+ + Z b i o r o w a  z a  z m a r ł y c h


Czwartek

17 maja

7:00
W int. wynagradzającej
18:00
1) Za + Jana Szymborskiego – od syna Dariusza z rodziną
2) Za + Urszulę Jekel
3) Za + Antoniego Kamińskiego – od Jerzego Czaja z rodziną


Piątek
18 maja

7:00
W int. wynagradzającej
18:00
1) Za + Marcina Boruch
2) Za ++ rodziców: Helenę i Aleksandra Łyszkiewicz – od syna Dariusza z rodziną
3) Za + Alojzę Genowefę Krajewską – od syna Czesława z rodziną


Sobota
19 maja

7:00
1) Za + Anielę Woźniak – od siostrzenicy Elżbiety z rodziną
2) Za + Helenę Łapińską w 30 dzień po śmierci od uczestników pogrzebu
18:00
1) Za + Irenę i Leona Jastrzębskich w 7 rocz. śm. + Danutę, Romana i Grzegorza Czepiel
2) Za + Halinę i Jana Szczepaniaków w rocz. śm. – od dzieci
3) Rez. Kamińska D.


VIII
Niedziela Wielkanocna

Zesłanie Ducha Świętego

20 maja

7:00
1) Rez. Szymańska
2) Za + Aleksandrę Cichą oraz + Mieczysława i Janinę Dąbrowskich – od byłej sąsiadki Ireny
8:15
1) Za + Stanisława i Wiktorię Steczyków
2) Za + Jana Szymborskiego – od chrześniaka Marka
10:00
U r o c z y s t o ś ć I K o m u n i i Ś w i ę t e j
12:30
1) W rocznicę święceń kapłańskich o. Lesława – o zdrowie i potrzebne łaski
2) Za + Zofię i Jana Robaczewskich
18:00
1) Za + Zygmunta Nieznalskiego w 20 rocz. śm.
2) Za + Kazimierę, Janusza Kończal – od synów z rodzinami


Msze Święte za śp. o. Szymona:

Pobierz (PDF, 190KB)