Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą
8 października 2017 r.

Dzisiaj przypada II niedziela miesiąca – ofiary przeznaczamy na dalsze prace remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy kwotę 3541 zł. Bóg zapłać.

Przeżywamy XVII Dzień Papieski. Zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20:00. Będziemy dziękować Bogu za Naszego Wielkiego Rodaka i pochylimy się nad Jego nauczaniem. Czuwanie modlitewne zakończymy Apelem Jasnogórskim. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

Bardzo dziękujemy tym, którzy podzielili się z nami płodami rolnymi w czasie tegorocznej kwesty. Dziękujemy za ofiarność i życzliwość.

We wtorek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek przypada 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski. Po wieczornej Mszy św. procesja różańcowa z figurą Matki Bożej na Wzgórze kalwaryjskie. Na tę ostatnią w tym roku procesję różańcową przynosimy ze sobą lampiony.

W sobotę o. Arnold odwiedzi chorych Osiedlu Mogileńskim. Również w sobotę o godz. 15:30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

Na stoliku obok przewodnika są wyłożone kartki na wypominki. Wypominki całoroczne i jednorazowe można składać w kancelarii parafialnej.

Po ciężkiej chorobie zmarła śp. Bożena Kazimiera Liebig – mama o. Arnolda. Ze względu na uroczystości pogrzebowe mamy o. Arnolda, które odbędą się we wtorek, kancelaria tego dnia będzie nieczynna.

Od środy w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować intencje na przyszły rok.