Bractwo św. Józefa

Dnia 05 października 2011 r. we wspomnienie św. Siostry Faustyny Kowalskiej przy naszej parafii powstało Bractwo św. Józefa dla mężczyzn w różnym wieku. Podczas spotkań, mężczyźni mogą pogłębić swoją wiarę, lepiej poznać Kościół Chrystusowy. Nurtuje Cię jakaś kwestia związana z religią, Kościołem, wiarą, chciałbyś uzyskać odpowiedzi na swoje pytania? Przyjdź, dołącz do nas! Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu w środy od godz. 19.00 do ok. 20:15. Rozpoczęcie przy kancelarii parafialnej. Następnie przejście do oratorium, czyli kaplicy zakonnej. Spotkanie rozpoczyna się uwielbieniem Pana Jezusa obecnego w tabernakulum, po czym następuje pół godzinna konferencja odnośnie Pisma św., Katechizmu Kościoła Katolickiego lub innych zagadnień religijnych. Po konferencji wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólnie odmówiona litania do św. Józefa, na zakończenie spotkania- błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
Niech św. Józef wyprasza wszystkim mężczyznom ducha męstwa, aby starali się być jak św. Józef mężczyznami sprawiedliwymi, troskliwymi w swoich rodzinach i w środowisku pracy, każdego Bożego dnia.
Zapraszamy mężczyzn, którzy jeszcze nie brali udziału w tego rodzaju spotkaniach. Przyjdź, aby umocnić swoją wiarę i przez wstawiennictwo św. Józefa wypraszać Boże błogosławieństwo dla swojej rodziny.
Prowadzi o. Arnold.
Wszystkich mężczyzn serdecznie zapraszamy!