Ogłoszenia duszpasterskie

02 PAŹDZIERNIKA – 09 PAŹDZIERNIKA 2022 r.
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

„Byłoby dobrze powrócić do pięknego zwyczaju odmawiania różańca w domu, jaki panował jeszcze w poprzednich pokoleniach. Rodzina która się modli zjednoczona – zjednoczona zostaje.” – Jan Paweł II. Zapraszamy do wspólnej
modlitwy różańcowej w naszym kościele : 6:30, 16:30 i 17:30.

W poniedziałek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na nabożeństwo TRANSITUS – upamiętnienie śmierci Świętego Franciszka z Asyżu, które poprowadzi wspólnota FZŚ, natomiast we wtorek w dniu imienin naszego Założyciela Świętego Franciszka z Asyżu zapraszamy na uroczystą odpustową Mszę św. o godz. 18:00.
Oblicze św. Franciszka w homilii poniedziałkowej i odpustowej przybliży nam nasz współbrat asystent wspólnoty F.Z.Ś o. Ewaryst.

W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek szczególną
modlitwą otoczmy powołanych i sprawę nowych świętych powołań, natomiast w piątek wynagradzajmy N.S.P.J. W piątek zapraszamy dzieci do spowiedzi św. o 15:30, a młodzież o 17:30. W piątek dodatkowa Msza św. o 10:00 i 16:00.

Bardzo dziękujemy dobroczyńcom tegorocznej kwesty franciszkańskiej za
podzielenie się darami, którymi obdarzył pola i gospodarstwa dobry Bóg. Szczere
słowa wdzięczności kierujemy do mieszkańców : Wielowsi, Rybitw, Jankowa,
Ludwińca i Radłowa.

W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności

śp. Teresa Wesołowska lat 65 z ul. Mogileńskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Bardzo dziękujemy naszym parafianom i sympatykom naszego Kościoła za świadectwo wiary i wspólnej modlitwy, oraz za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i klasztoru.

Franciszkanie