PLAN KOLĘDY 2023

2 stycznia -poniedziałek – Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Mogileńska 19 (1-20)

2.Ul. Mogileńska 19 (21-35

3.Ul. Mogileńska 19 (36-50)

4.Ul. Mogileńska 17 (1-30)

3 stycznia- wtorek – Rozpoczęcie godz. 15.30

1. Ul. Mogileńska 21 (1-22)

2. Ul. Mogileńska 21 (23-45)

3. Ul. Mogileńska 23 (1-30)

4. Ul. Mogileńska 25 (1-25)

4 stycznia- środa – Rozpoczęcie godz. 15.30

1. Ul. Mogileńska 27 (1-30)

2. Ul. Mogileńska 37 (1-25)

3. Ul. Mogileńska 37 (26-50)

4. Ul. Mogileńska 37 (51-75)

5 stycznia- czwartek – Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Mogileńska 29 (1-25)

2.Ul. Mogileńska 41 (1-20)

3.Ul. Mogileńska 41 (21-45)

4.Ul. Mogileńska 41 (46-70)

7 stycznia- sobota – Rozpoczęcie godz. 9.00

1.Rybitwy od Roszarni prawa strona

2.Rybitwy od Roszarni lewa strona

3.Rybitwy od Państwa Zając

4. Rybitwy od Pana Bełzy

9 stycznia- poniedziałek – Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Mogileńska 35 (1-25)

2.Ul. Mogileńska 39 (1-25)

3.Ul. Mogileńska 39 (26-50)

4.Ul. Mogileńska 43 (1-25)

10 stycznia- wtorek – Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Mogileńska 45 (1-20)

2.Ul. Mogileńska 47(1-25)

3.Ul. Jankowska od 1

4.Ul. Jankowska od 2

11 stycznia- środa – Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Mogileńska – domki od 1 (p. Schumacher) – całość

2.Ul. Mikołaja

3.Ul. Szkolna – nieparzyste od 1-25

4. Ul. Szkolna – parzyste od 2-28

12 stycznia- czwartek – Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Szkolna od 30-44

2. Ul. Szkolna 27,31,33,35

3.Ul. Szkolna 37,39,41,43,47

4. Ul. Szkolna 45,49,59

13 stycznia- piątek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Szkolna 51,53

2.Ul. Szkolna 55,57

3.Ul. Ogrodowa i Mieleńska

4.Ul. Ogrodowa i Mieleńska

14 stycznia- sobota- Rozpoczęcie godz. 9.00

1.Wielowieś

2.Wielowieś

3.Wielowieś

4.Rybitwy – Lechowo

16 stycznia- poniedziałek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Słoneczna

2.Ul. Leszczyńskiego i Hankiewicza

3.Ul. Łazienkowa, ul. Grobla i ul. Błonie

4. Ul. Powstańców Wlkp.

17 stycznia- wtorek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Radłowska 29, 31, 31c

2.Ul. Radłowska 3-27 (nieparzyste)

3.Ul. Radłowska 40-22 (parzyste)

4.Ul. Radłowska 2-20 (parzyste)

18 stycznia- środa- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Różana 1-30

2.Ul. Różana 9-47

3.Ul. Kwiatowa

4.Ul. Kwiatowa

19 stycznia- czwartek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.ul. Lipowa

2.ul. Lipowa

3.ul. Polna

4.ul. Polna

20 stycznia- piątek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Barcińska 2-22

2.Ul. Św. Jana 1, 3, 5, 7

3.Ul. Św. Jana do końca

4.Ul. Fabryczna 3, 7

21 stycznia- sobota- Rozpoczęcie godz. 9.00

1.Jankowo (od 41 p. Kędra, także numery należące do Ludwińca i Radłowa

2.Jankowo od 40 p. Cybul.)

3.Jankowo (od p. Kaczmarka)

4.Łącko – od p. Gierszewskich

23 stycznia- poniedziałek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Fabryczna 2, 5

2.Rybitwy 1, 2, 3 oraz Inowrocławska 18, 22, 24

3.Śluza, Rozjazd, Topolowa oraz Szeroka 12, 14

4.Ul. Krótka

24 stycznia- wtorek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul. Rynek 1-7

2.Ul. Rynek 8-18

3.Ul. Rynek 19-22

4.Ul. Rynek 23-27

25 stycznia- środa- Rozpoczęcie godz. 15.30

1. Ul. Szeroka numery nieparzyste 1-11 oraz 8, 10 i ul. Żabia

2.Ul. Szeroka 2, 4, 6 i Rynek 29 do końca

3.Ul. Dworcowa

4.Ul. Dworcowa

26 stycznia- czwartek- Rozpoczęcie godz. 15.30

1.Ul.Dworcowa

2.Ul. Inowrocławska 1, 2, 4, 8, 10

3.Ul. Inowrocławska 5, 7, 12 i Nadnotecka

4.Ul. Inowrocławska 16. 20

27 stycznia- piątek- Rozpoczęcie godz. 9.00

1.Radłowo od p. Zabrodzin

2.Radłowo od p. Mądry

27 stycznia- piątek- Rozpoczęcie godz. 15.30

Kolęda dodatkowa zgłoszenia w kancelarii

28 stycznia- sobota- Rozpoczęcie godz. 9.00

1.Ludwiniec (od 34 p. Jaszcz)

2.Ludwiniec (od 24 p. Czekała)

3.Radłowo – Karolewo, Ludwiniec 39, 40

4.Radłowo od Słaboszewa